Hakkımızda

Servislerimiz

EVİNBODRUM Bodrum Emlak Servisi başlığı altında sizlere tam anlamıyla A’dan Z’ye emlak servisi sunmaktadır. Servislerimizi profesyonel ekipler sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza cevap verecek en uygun çözümleri, en kısa zamanda sunmak için ekibimiz ve çözüm ortaklarımız daima hazırdır.

Satış ve Pazarlama Servisi

Bodrumda satılık villa, daire, yazlık, arsa, sahibinden satılık villa, daire veya sahibinden satılık arsa arıyorsanız; satış ve pazarlama servisimiz sizin adınıza en uygun gayrimenkulü bularak size zaman kaybettirmeden güvenilir bir şekilde mülk edinmeniz için rehberlik yapar. Sizlerle yapılan görüşmelerde bütün istekleriniz değerlendirilerek, düşüncenize en uygun gayrimenkul bulunur. Birlikte yapacağımız proje ziyaretleriyle sunulan gayrimenkuller yakından incelenir. Gayrimenkulün beğenilip satın alma sürecine geçildiğinde, isteğinize göre banka kredili veya alternatif ödeme planları oluşturulur. Ödeme ile birlikte gayrimenkulün üzerinize devri için gerekli evrak ve iş takiplerini en kısa zamanda yaparak, sizlerin sorunsuz bir şekilde mülk edinmeniz sağlanır.

Bodrumda satılık villalarınız, Bodrumda satılık daireleriniz, Bodrumda satılık arsalarınız kısacası Bodrumda satılık gayrimenkulleriniz için pazarlama ekibimiz size özel bir çalışma hazırlar. Gayrimenkulünüzün değerlemesini yapar. Projenizin veya konutunuzun en hızlı ve en karlı bir şekilde satılması için gerekli pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütür. Konut projelerinizin inşasından satışına ve satış sonrası hizmetlerine kadar olan süreçte sizlere danışmanlık yapar.

Satış Sonrası Servisi

Satış sonrası servisimiz, satışını gerçekleştirdiğimiz proje veya konutlarda ya da sizlerin satın aldığı yeni bir gayrimenkulde, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü desteği sağlama yeterliliğindedir. Satın aldığınız gayrimenkulün mobilyalandırılmasından, bina içinde yapacağınız tadilat ve değişikliklere kadar birçok konuda size özel çözümler sunar. Profesyonel mimarlar ve teknik ekiplerle çalışmanın güveniyle, yeni evinizde huzurlu günler geçirebilirsiniz.

Kiralama Servisi

Satın aldığınız gayrimenkulü kiraya vermek istiyorsanız, kiralama servisimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Özellikle yazlık bölgelerde, evinizi kullanmadığınız süre zarfında, birlikte belirleyeceğimiz takvime göre evinizi profesyonel olarak kiralayabiliriz. Kiralama servisiyle eviniz zarar görmeden ve sizin istediğiniz zaman aralıklarında kiraya verilecektir. Evleriniz bulunduğu bölgeye göre; haftalık, yazlık, sezonluk veya yıllık olarak kiraya verilebilmektedir.

Kiralama servisimizde; evlerinizin genel bakımı, temizliği, güvenliği ve misafirlerinizin havaalanı transferlerine kadar birçok hizmeti çözüm ortaklarımızla profesyonelce yürütmekteyiz.

Site Yönetimi Servisi

Bodrumda bulunan konut projelerinizin sorunsuz bir şekilde yönetilmesi için site yönetimi servisimizden faydalanabilirsiniz. Birlikte oluşturacağımız site yönetim planıyla, şeffaf ve profesyonel bir yönetim organize edebiliriz. Site yönetim servisimizle maddi yönetim ve hukuki yönetim alanlarında sizlere destek verip, kanunen yapılması gereken işlemleri titizlikle takip ederiz.

Teknik Hizmetler Servisi

Satın aldığınız gayrimenkulde oluşabilecek herhangi bir teknik problemde teknik hizmetler servisimiz sizi yalnız bırakmayacaktır. Gayrimenkulünüzde veya sitenizde oluşabilecek, elektrik ve mekanik arızalarda servisimiz size en iyi çözümü sunacaktır. Teknik Hizmetler Servisi, sitelerdeki veya binalardaki alanlarında demirbaşların periyodik bakım ve onarımlarını üstlenebilecek donanımlı bir altyapıya sahiptir. Alanında deneyim kazanmış mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadromuz, elektrik, elektronik ve mekanikle ilgili her türlü tamir, önleyici ve koruyucu bakım hizmetleri servisi sunmaktadır.

Bu hizmetler arasında, binaların ısıtma-soğutma, mekanik tesisat, havalandırma, su - atık su, elektrik tesisatı, jeneratör, hidrofor, otomatik kapı, iletişim sistemi ve havuz vb. gibi sistemlerin onarımı ve bakımı vardır.

Periyodik bakım ve onarım hizmetleriyle, büyük arızaların yol açmış olduğu zaman ve maddi kayıplardan kurtulur, aynı zamanda binaların içinde yaşayan ve çalışan insanların huzurlu bir şekilde işlerine devam etmelerini sağlarsınız.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2017 Alper OYMAK